Umbanda

taneční rituál Sandry Epstein

2. 6. 2018 v Praze

vitalita, přítomnost, autenticita

i takto by se dalo vyjádřit, jak se budete cítit díky tanci přírodních živlů

Jak bude taneční rituál probíhat?

 • účastníci budou v kruhu a Sandra uvnitř kruhu
  Sandra bude naším "médiem", tzn. ukotví energii živlu a otevře příležitost, abychom i my tuto energii tančili plně a čistě
 • hudba z CD Umbanda nám bude hrát
  pro každou energii máme originální skladby, které nahrála Sandra a její komunita přátel. Na tyto skladby budeme tančit.
 • můžete skrze pohyb cítit, který živel je pro vás nejdůležitější
  některé živly půjdou tančit lehce, jiné vám mohou dělat potíže. Je to přirozené a souvisí to s vámi a vaší otevřeností a případnými bloky. Díky tanci se můžete osvobodit a probudit v sobě tu energii, kterou ve svém životě nejvíce potřebujete.
 • vyprávění a inspirace
  Kromě tance se od Sandry dozvíte, jak můžete s Umbandou pracovat a tančit ji doma. Můžete se také inspirovat i rituály, které sama dělá, a které jsou hluboce léčivé.

Sandra Epstein a její přátelé

Tento rituál provádí pravidelně a nahráli skvělou hudbu, která rituálem provede i nás.

Tančit doma je možné. Zažít rituál naživo s člověkem, který tím žije a dokáže být médiem je jako iniciace.

Nyní máme jedinečnou příležitost. 

jak vnímají tanec Umbanda lidé u nás

Tanec přírodních živlů mi vždy rozproudí vitalitu. Je očistný. Zejména mě však posiluje v tom, abych byla v pokoře, respektu a úctě k sobě i všem ostatním bytostem. Není to jen o tanci samotném. Je to o tom žít v moudrosti, důvěře a tvořivosti.

Lenka Siwkováwww.lenkasiwkova.cz

Při poslechu této hudby mi došlo, že si takto představuji spontánní a autentickou oslavu Života. Umbanda je plná síly, energie a vitality. Tančím s hudbou Umbanda každý týden a jsou opravdu mocným nástrojem sebepoznávání. Často se ke mně přidávají i mí přátelé (pořádám ženské kruhy), tančíme a sdílíme radost, je to opravdu nádhera a jsem za tyto skladby moc vděčná.

Adéla Vyvialováwww.zahradaesenci.cz

Jak tento den proběhne?

Vyprávění Sandry

Sandra tyto taneční rituály praktikuje se svou komunitou přátel velmi často. Bude nám vyprávět nejen o tom, jaký přínos má tato práce s přírodními živly, tancem a rituály, pro náš každodenní život.

Bude odpovídat na vaše zvídavé otázky.

Taneční rituál

V průběhu dne budete tančit podle Sandry a vašeho naladění se na jednotlivé přírodní živly. Okusíte, jaké to je tančit plynoucí řeku a můžete skrze to objevit váš vztah bohatství. Zatančíte si zemitého Omulu a můžete v sobě objevit vnitřního léčitele.

A co třeba Ossaim, božstvo zelených rostlin. Tato energie je blízká těm, kteří znají byliny a jejich sílu. Její skladbu můžete slyšet ve videu nahoře. Složila ji Sandra.

A možná vás v tanci osloví hravost a lehkost dětí Světla a uvědomíte si, průzračnost vaší Duše. Možností je mnoho a během tohoto dne si je prožijete a zatančíte.

Esence Ararybá jako dárek ode mne

Esence Ararybá

Sandry jsem se zeptala na doporučení esence pro tento seminář. Zvolila Ararybá.

Zdá se, že stromové esence jsou pro nás v tomto roce velmi důležité. A tak vězte, vy kteří ji ještě neznáte a na seminář se chystáte, že tento moudrý pralesní učitel vám umožní bezpečně se otevřít a napojit na svou Duši a její poslání a tyto informace pak integrovat do vašeho života.

Je velmi pravděpodobné, že s touto esencí si uvědomíte, jak vyřešit to, co je ve vašem životě aktuální ale také vás může vést k tomu, abyste si vytvořili "plán a strategii" k naplnění vašich snů.

Kde, kdy a jaká je cena?

Kdy a kde?

2. 6. 2018

časový rozvrh:
sobota 11 - 18 hod. 

kde:
Dancers Club, Praha 3

Cena a jak se přihlásit?

Cena semináře je 2 900 Kč