na obsahu této stránky ještě pracujeme, některé odkazy níže již fungují, jiné teprve plníme

Programy růstu 

Najdete zde programy, které po mnoho let praktikujeme, a které přinesly krásné proměny a prozření.

Základním programem je Cesta empatie. Na ní si rozpohybujete vaši pružnost emoční, vaši pružnost v chování. Můžete si však zvolit takový program, který vás přitahuje.

Některé programy sestavila Sandra Epstein. Některé programy jsou pradávné a my je zařazujeme proto, že stojí za to jejich učení a moudrost uchovat i v nové době. Patří zde elementární práce s šamanskými archetypy a archetypy ženství.

Klikněte jen na obrázky dole a dozvíte se o nich více.

Cesta empatie

Budete trénovat emoční pružnost. Pro náš život je důležitá proto, abychom nebyli emocemi vláčeni nebo brzděni na naší cestě životem. Naučíte se vnímat život z více úhlů pohledu.

Jemně - hmotná těla

Jak porozumět svým vnitřním hlasům a naučit se číst vzorce chování. Naučíte se rozlišovat a rozhodovat podle svého vnitřního vedení. Často, když pracujete pouze kultivací mysli zjistíte, že to nestačí. Narážíte při tom na vnitřní přesvědčení a je zapotřebí je vyčistit. Toto se naučíte zde.

Moudrá žena a muž

Budete se učit vnést rovnováhu do péče o sebe, o své bližní a o své poslání. 21 týdnů hluboké vnitřní proměny a uvolnění vnitřního odporu.

Mistři úspěchu

Tento krátký program vám pomůže rozvířit základní životní otázky - Kdo jsem a jaké je mé poslání? Co nás činí šťastnými a co nabíjí chutí do života? Jaký je můj životní směr? Díky esencím uvolníte ze svého nitra skryté informace a začnete přemýšlet a rozhodovat se o svém životě "jinak".

Tajemství života - tvořivost

Tento krásný program na první pohled vypadá "žensky", ale mohou jej projít i muži. Dotýká se základních témat jako je léčení vztahů, sexuality, osobní síla a síla vidět.

Mandala bohatství

Máte-li v hlavě plán na nějaký projekt a potřebujete ještě nahlédnout do svého nitra a zjistit, čím to je, že realizace vázne nebo jaká úskalí vás mohou čekat, projděte si tuto Mandalu. 

Božstva přírodních živlů

V Brazílii je oblíbený taneční rituál pro uctívání božstev přírodních živlů - Umbanda. Prostřednictvím tance a originální hudby můžete pročistit sebe i prostor, rozproudit v sobě sílu a radost. Pravidelným poslechem nebo taneční praxí v sobě také rozvíjíte přirozený respekt a důvěru v život.

Sesterství

Roční cesta poznávání kvalit ženské energie v nás, rozvoj intuice a sdílení ženství v kruhu kamarádek - sester. Průvodcem nám jsou klanové matky podle knihy Jamie Sams - Třináct klanových matek.

Šamanské archetypy

Jediné, co je v životě jisté je ZMĚNA. Toto je základní motto programu, ve kterém poznáte, jak se projevuje ve vašem životě váš vnitřní bojovník, léčitel, vizionář a učitel. Budete jejich energii kultivovat.