Sandra: „Říkala jsem ti, že jsem udělala novou esenci?“

Lenka: „Ano, psala jsi mi jen název. A to, že je z houby, ale nic víc. Jaká je?“

Sandra: „Je osvobozující. Podobně jako Revelacao, ale z jiné úrovně. Pošlu ti její fotku.“

….. čekám

…… čekám

…… přišla fotka Marupiary

marupiarablog1

Sandra: „Houbě se nějak nechce ale Marupiara k tobě prošla.“

A tak se zhluboka nadechuji a čerpám to kouzelné růžové světlo Marupiary. Pomůže mi vidět a uvědomit si proč se bráním přijetí obrazu nové Liberation.

Čekám, co se objeví. Cítím, že je přede mnou nějaká stěna. Vnímám ji jako plexisklo, do kterého narážím, a které mě nechce nikam pustit. Je průhledné, takže mám pocit, že jsem otevřená, ale je tady mezi mnou a světem.  Zatím netuším, kde se kolem mě vzalo a co znamená, ale už ho alespoň vnímám.

Přišla houba.

Liberationblog

Nejdříve se na ni dívám přes plexisklo. Nechci ji cítit. Jo, hezký obrázek, ale nechci to cítit.

Lenka: „Sandro, když se na ni koukám, strašně toužím obejmout ten strom a splynout s ním.“

Sandra: „A to bys právě měla pustit.“

Něco ve mně puklo, jak jsem se lekla. V tu chvíli přišla fotka detailu houby a mé plexisklo se rozpustilo. Mám pocit, že mohu dýchat. Mám pocit, že mohu být sama sebou. Mám pocit, že mohu tvořit tak, jak to cítím já.

Liberationblog1

Pouštím se. Pouštím se hodnot a frází, pouštím se pravidel, která jsem si sama vytvořila, abych sebe chránila. Pouštím se toho, co nejsem já. Pouštím se té bolesti z toho, že jsem nemohla tvořit za sebe ale jen v síti předsudků toho, co by se mělo a jak by se mělo. Už tvořím jinak. A vím, že to je jen začátek, protože esence se narodila teprve 23. 3. 2017.

Liberation brzy přiletí k nám. Jako první ji budou moci ochutnat účastníci semináře ZNOVUZROZENÍ, které Sandra v Praze provede osvobozujícím tanečním rituálem. (Ps: Posledních 8 míst je ještě k dispozici.)