Dojídám oběd v jedné restauraci na Václavském náměstí a píšu si otázky a témata do svého sešitu. Za chvíli vyrazím za Sandrou na hotel, abych s ní udělala rozhovor. Pár otázek mám, ale nedaří se mi vymyslet další. Posledních 24 hodin bylo tak hektických, že jsem nenašla ani chvilku se zvnitřnit, naladit a zapsat otázky. A teď, kdy mám půl hodiny na sepsání, tak stará známá „čistá hlava“… Nevadí, nějak to vyplyne. Prostě si to užijeme. Netlač to a uvolni se, říkám sama sobě.

„Hiii, my dear“ píše mi San zprávu a pokračuje „Co kdybychom se potkaly ve městě? Jsem právě na obědě v Como restauraci na Václavském náměstí.“  Usmívám se, protože je tak blízko mě. Sbalím si věci a vyjdu ven, abych udělala pár kroků a usadila se ke stolku venkovní restaurace, kde už na mě čekala.

A tak si povídáme, kladu jí otázky a nahrávám na diktafon, abych měla dost materiálu pro články o esencích a osobním růstu. A jako vždy, je naše setkání plné hlubokých vhledů a magických okamžiků. Prostě to plyne.

Sandra listuje ve svém mobilu a prohlíží fotky, protože se jí díky tomu otevírají vzpomínky. A! „Představ si, že je to přesně měsíc, co jsem znovu vytvořila esenci Yate.“ Bylo to tak úžasné a nepřehlédnutelné znamení, že se nedalo toho nevšimnout. Motýl lítal kolem mé hlavy, před očima a pak najednou přistál přede mnou. A Yate bude jednou z důležitých energií, která bude přítomna na našem semináři Znovuzrození o víkendu.“

„To je úžasné! Představ si, že jsem navrhovala oltář pro náš seminář a vybrala pro něj sošky dvou motýlů.“ říkám jí. Miluji tyto okamžiky, kdy si uvědomíme, že synchronně děláme stejné věci, aniž bychom si to domluvily předem. Toho vzácného propojení si velmi cením.

Sandra v sobě má hodně energie esence Yate.
Kdykoliv jste v její přítomnosti, dějí se nečekané, nové a magické momenty. 

IMG_7815

„V životě máme volbu – můžeme změny vnímat jako zmatek, roztříštění a být z toho ve stresu, ale můžeme mít také otevřené srdce a dovolit si ve změně samotné vnímat KOUZLO nečekaného, magický okamžik, užívat si ji. A to je právě nová úroveň esence Yate.“

A jak si tak povídáme o Yate, zdraví nás z ulice náš společný kamarád z Moravy. Uaaau, neviděli jsme se asi 8 let a potkáme se zrovna takto. Nádhera. Kouzlo nečekaného. Prohodí s námi pár slov, domluvíme si další schůzku a pak už běží dál na koncert Depeche Mode.“Vidíš?“ říká mi San. „A toto je přesně okamžik Yate. Být v lehkosti a užívat si každého momentu, který život přináší.

Těším se velmi na to, až budeme znovu na semináři se Sandrou trénovat lehkost a proměnu a vnášet ji s láskou do instinktivní úrovně, úrovně citu i mysli. Ještě 2 místa jsou volná. Přidáte se nečekaně?