Renascer copy„Počátek XXI. století je spojován s obrovskou transformací: jako postindustriální společnost přemosťujeme období důvěry ve vztahu k prostoru, ve kterém se pohybujeme, rosteme, rozvíjíme, expandujeme, vynalézáme, zdokonalujeme (průmyslový věk, 19. století) do období, které nazýváme “tekutá společnost.”

Na jednu stranu se můžeme dotknout míst, aniž bychom se zvedli ze židle, můžeme hovořit s různými kulturami a globálně rozumět tomu, co se všude děje. Na druhou stranu se lidské vztahy stávají nejistým místem: vytvářejí úzkost, dopamin, rychlé reakce a fragmentované informace. Toto vše je součástí tohoto úžasného období změn.

Náš práh trpělivosti je menší a menší a toto jsou propasti, kterým bychom měli porozumět, abychom se dokázali přizpůsobit, byli v synergii a pomohli času vytvořit skutečný zdravý prostor k životu.

Tenká linka v souvislosti se sociálními hodnotami, mezi přijetím nebo omezením, není vyřešena a je zcela zásadní, abychom našli pohybující se vortex, který můžeme následovat na cestě evoluce a ne kráčet zpět. Velice často nás programy o vůdcovství povzbuzují, abychom nalezli svůj proud, ale my také potřebujeme věnovat pozornost tomu, abychom nezůstávali stále stejní.

Relativita pocitů, myšlenek a chování musí najít svůj střed!

Jako milovnice antropologického dědictví lidstva, jež bylo vytvořeno v průběhu tisíce let, se tentokrát zaměřím na synergii mezi šamanským jazykem a kvantovou vědou. KLÍČEM je zavazadlo, které si s sebou jako kosmičtí cestující bereme a základní elementy, které jsou neměnné i přes tyto “tekuté” časy.

s láskou

Sandra Epstein
únor 2016