Růže - 5 frekvencí lásky

„Růže mě volaly, abych prostřednictvím jejich esencí přinesla novou frekvenci lásky. Přichází k nám jako pomocníci, v tomto velmi nestabilním čase proměn na planetě. Miluji růže. Jsou velmi silné.“                                                                                                                                                              Sandra Epstein

Sadu vytvořila Sandra Epstein na své zahradě v prostředí Atlantského deštného pralesa.

Jak se užívají:

Intuitivně – můžete si vybrat jednu, která vás osloví nebo postupně celou sadu (5 esencí, 1 esence/1 týden)

Tenderness - Něha

růžová růže

pracuje s tím, abychom nemuseli zavírat svá srdce. Lidé se začínají zavírat, protože mají potřebu se chránit. Můžete se cítit a být jemní a něžní. Touto esencí můžete dát „výživu“ celé rodině. Je vynikající pro děti a celou rodinu.

Equilibrum - Rovnováha

růžovo-žlutá růže

Stále více a více ji v těchto časech používáme jako „krizovou“ esenci, jako „záchranáře“. Pracuje tak, že vám pomůže uchopit svou sílu, pokud se cítíte zranitelní (ve smyslu ohrožení). Je krizovou esencí podobně jako Rudá, ale dává nás do rovnováhy z jiné úrovně - není to metabolizátor (jako Rudá) - ale naučí nás zacházet s naší zranitelností.

To share - Sdílení

bílá růže

přináší hluboké čištění a vede nás ke schopnosti být spolu a sdílet společně. Učí nás být hluboce empatičtí, být jemnější v komunikaci, otevřenější pro sdílení. Je vynikající pro výživu rodin i pracovních týmů.

 

Abundance - Hojnost

žlutá růže

Prosperita, hojnost. Díky této růži dosáhnete zdroje svých schopností a jste schopeni je realizovat. Vše, co milujete prostě děláte. Napojí na bohyni Oxume (podle Umbanda, energie svůdnosti a "dosáhnu po čem toužím") a otevře kanál hojnosti.

Enthusiasm - Nadšení

oranžová růže

je to základní energie, kterou si v těchto časech potřebujeme udržet. Je to VITALITA a hluboké nadšení pocházející z úrovně duše, a ne jen z úrovně psychiky.

 

Chci si objednat

do zprávy prosím napište:

  • jméno esence
  • ředěnou nebo koncentrát?
  • adresu, kam ji doručit
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Jak ji objednat a kolik to stojí?

Jak: 
mailem na esence@araretama.cz nebo vyplněním formuláře vlevo

Cena: 
koncentrovaná esence 700 Kč/1 ks
ředěná esence 200 Kč/1 ks (ceny vč. DPH)

Doručení: 
Balík do ruky (poštovné 130 Kč) - při nákupu většího množství
doporučený dopis (poštovné 48 Kč) - při nákupu cca do 5-7 ks esencí
dobírka -  +35 Kč